Sprchové kouty - Ravak ELEGANCE

Sprchové kouty - Ravak ELEGANCE

Levné-koupelny vám nabízejí sprchové kouty a dveře značky Ravak ELEGANCE, které vynikají honosným vzhledem, umocněným robustními profily a čistým sklem. Kvalitní chromování a lakování rámu je zárukou, že vzhled koutu bude stále jako nový.

Hliníkové profily v nadstandardní tloušťce 2 mm garantují dlouhodobou stabilitu a životnost výrobku. Dveře řady Elegance jsou vybaveny zdvihovým mechanismem, který umožňuje aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištu při otevírání. Dokonalé utěsnění koutu zajišťuje spodní okapnička a prahová těsnící lišta.

S dveřmi sprchových koutů a s dvoudílnými sprchovými dveřmi lze manipulovat jak ven do prostoru tak dovnitř, což umožňuje praktické odvětrání sprchového prostoru a navíc nedochází k odkapávání vody na podlahu. Rámy koutů a dveří si můžete vybrat v barevném provedení bílá nebo v chrom, stejně jako madla Tec. Madlo Ele nabízíme pouze v bílé barvě.

Skleněné výplně výrobků Elegance jsou ošetřeny ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®, která zabraňuje usazování nečistot, jako je např. vodní kámen a další sedimenty. Všechny výrobky z řady Elegance mají výšku 1850 mm a vynikají svým výjimečně širokým bezbariérovým vstupem.

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Při nákupu nad 10.000 Kč doprava po Praze zdarma
Internetový obchod Levné Koupelny nabízí kompletní vybavení pro koupelny. Najdete u nás vany, sprchové kouty, umyvadla, wc,
koupelnový nábytek, vodovodní baterie, obklady a další nezbytnosti pro vaši koupelnu za rozumné ceny.

Levné Koupelny © 2024